OTP Bank Liga 22. forduló

Szombathelyi Swietelsky Haladás - Diósgyőri VTK 2-1 (1-1)

Sopron, Városi Stadion, 2500 néző. Játékvezető: Erdős József (Varga Gábor, Takács Gábor; Karakó Ferenc, ifj. Gyarmati II. Tibor).
Haladás: Király - Gaál, S. Wils, Jánvári, Bosnjak - Kovács L. - Medgyes, Th. Wils, Iszlai, Halmosi - William. Vezetőedző: Mészöly Géza.
DVTK: Radoš - Okuka, Lipták, Kovács G., Nemes - Koman, Egerszegi, Elek, Barczi - Bognár, Novothny. Vezetőedző: Egervári Sándor.

Csere: T. Wils helyett martinez a 31., Halmai helyett Ugrai a 42., Novothny helyett Griffiths a 75. percben.
Sárga lap: Király a 29., Martinez a 39., Gaál a 45+5., S. Wils a 67., Griffiths a 87. percben.
Gólszerző: Barczi (0-1, 11-esből) a 30., S. Wils (1-1) a 34., Ugrai (2-1) a 90+2. percben.

30. perc: Vezet a DVTK! Koman nagyszerű kiugratása után Bognárt akasztotta Király, büntető a DVTK javára. Barczi állt a labda mögé, és a kapu jobb oldalába bombázott, 0-1.

34. perc: egy jobboldali hazai szögletet középen sikerült kifejelni, azonban az alapvonalról visszajött a labda, amit S. Wils a hálóba lőtt, 1-1. A gólt követően Radošt hosszan ápolták az ötösön, de a játékvezető szerint semmilyen szabálytalanság nem történt, 1-1.

90+2. perc: A DVTK sorra vezette a támadásokat, amikor egy előrevágott labda Ugrai elé került. A támadó 15 méterről lőtt, a labda kapufa mellett került a hálóba, 2-1.

Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebook oldalán!