Női nagypályás felkészülési mérkőzés

Nyírség NSC - DVTK 0-9 (0-3)

DVTK: Varga - Váradi, Miliczki, Bernáth, Boros - Paranai, Tóth, Vachter, Kovács - Szőke, Újvári. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Szőke helyett Kerekes a 45., Varga helyett Almási a 60., Tóth helyett Sinka a 65. percben.
Gólszerző: Újvári (0-1) az 1., Vachter (0-2) a 14., Vachter (0-3) a 27., Újvári (0-4) a 49., Váradi (0-5) az 56., Bernáth (0-6) a 65.,  Vachter (0-7) a 72., Vachter (0-8) a 76., Vachter (0-9) a 89. percben.

1. perc: Kovács passzát Újvári lőtte a jobb felső sarokba a tizenhatos vonaláról, 0-1.
14. perc: Vachter egyéni akciója után ballal passzolta a bal alsó sarokba a labdát, 0-2.
27. perc: A tizenhatos előtt középen Váradi passza után Vachter lőtt a kapuba tíz méterről, 0-3.
49. perc: Váradi, Vachter összjáték után a kapu előtt keresztbe gurított labdát Újvári lőtte a kapuba, 0-4.
56. perc: Kerekes passzát Váradi helyezte tizenhat méterről a kapu bal felső sarkába, 0-5.
65. perc: Bernáth egy csel után lőtt a jobb felső sarokba a tizenhatos vonaláról, 0-6.
72. perc: Kovács remek labdájával Vachter ugrott ki és szenzációs megoldással emelte át a kapus fölött a játékszert, 0-7.
76. perc: Kovács passzát Vachter passzolta a jobb alsó sarokba tíz méterről, 0-8.
89. perc: Ismét Kovács-Vachter összjáték végén volt eredményes a DVTK, 0-9.

Fórizs Sándor: - Gratulálok a lányoknak ahhoz, hogy a közös munkánk során ez volt az első olyan mérkőzés, amin nem kaptunk gólt. Támadásban remek gólokat szereztünk. Elképzeléseimet a lányok kezdik megérteni és taktikailag mérkőzésről mérkőzésre egyre jobbak vagyunk.

Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebook oldalán!