Női NB II. 6. forduló

DVTK - Airnergy FC 3-0 (0-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. 100 néző. Játékvezető: Németh Zoltán (Sass Fruzsina, Gécsei Andrea)
Diósgyőri VTK: Varga L. - Váradi, Bernáth, André, Boros K. - Paranai,Tóth A., Vachter, Újvári - Szőke, Kerekes. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Airnergy FC: Zámola - Jakocska, Bereczki, Tajti, Szabó K., Fehér V., Folk, Kükai, Bozsik N., Janosütz, Bors. Vezetőedző: Kincses Ernő

Csere: Kerekes helyett Bukovszki a 46., Szőke helyett Miliczki a 46., André helyett Kresák a 46., Tajti helyett Surányi a 46., Szabó K. helyett Papp a 62., Janosütz helyett Méhes a 71., Bereczki helyett Morvai a 75. percben.
Sárga lap: Tóth A. a 34., Paranai a 67. percben.
Gólszerző: Kresák (1-0) az 55., Miliczki (2-0) a 82. és Miliczki (3-0) a 87. percben.

55. perc: Bernáth lapos szöglete után Tóth cselezgetett a tizenhatoson belül. Lövése kipattant a kapusról, amit Kresák három méterről az üres kapuba lőtt. 1-0

82. perc: Boros a bal oldalon megindulva csinált három cselt, majd indította Miliczkit, aki 16 méterről a kapu bal alsó sarkába passzolta a labdát. 2-0

87. perc: Vachter jobb oldali beadását Miliczki rúgta közelről a kapuba. 3-0

Fórizs Sándor: - Kilencven százalékban az ellenfél térfelén folyt a játék. Egy nagyon jól védekező csapattal találtuk magunkat szembe. Nehezen bontottuk meg a védekezésüket, de miután sikerült, onnantól véget ért a mérkőzés, és egyre több helyzetet tudtunk kialakítani. Összességében elégedett vagyok a csapat teljesítményével. Bízom benne, hogy ezt a formát tudjuk tartani az év végéig. Köszönöm a szurkolóknak, hogy az esős időben is nagy számban kilátogattak a mérkőzésre és végig buzdították a csapatot, várunk mindenkit jövő héten szombaton is, hiszen újra hazai pályán játszunk majd.