Újra itthon mérkőzött a DVTK első csapata az asztalitenisz Extraligában. Sokan látogattak ki a Jókai Református Iskola tornatermébe, nagy örömünkre sok gyerek volt közöttük. A hazai csapatban Széll, Molnár és Reynolds állt az asztalhoz. A párosban Széll-Molnár István mérkőzött Szabó Krisztián-Kiss Dániel ellen. Nagy csata vette kezdetét, az első játszmát simán veszítették a miskolciak, aztán két sima játszma ide, majd 7-11 oda. A döntő játszmát mi kezdtük jobban, biztosabbak voltak a pörgetések és 11-7-re nyertük. 1-0

Az egyéni mérkőzéseket Reynolds kezdte Kovács ellen és biztos játékkal nyert is. 2-0

Széll Zsolt-Szabó ellen jól kezdte a mérkőzést, vezetett is, de a szett végén utolérte a vendégjátékos és megfordította a maga javára. Sajnos a két következő játszmában is minimális különbséggel veszített Zsolt. 2-1

Molnár István-Kiss Dániel ellen kissé megszeppenve kezdett, talán benne volt még a legutóbbi verseny, ahol kikapott a békési játékostól. A második szettől viszont nagyon taktikusan és erőszakosan játszott és 3-1-re nyert, így 3-1-re módosította az eredményt is!

Reynolds nagyon simán veszített Szabó ellen. 3-2

Molnár újra biztosan nyert, most Kovács volt szenvedő alany. 4-2

Széll-Kiss ellen nem találta ritmust, nagyon gyorsan próbálta befejezni a poénokat, sokat rontott. Sajnos nem talált magára. 4-3

Molnár-Szabó ellen lépett asztalhoz és az első két szettben is végig vezetett, de végjátékban rosszul döntött 11-13 és 10-12 oda. A szünetben nagyon fogadkozott István, de ma jobb volt az ellenfél. 4-4

Reynolds sajnos nagyon erőtlenül, sok hibával játszott sima 0:3 oda. Először vezet az ellenfél. 4-5

Az utolsó mérkőzésen Széll végre úgy játszott, ahogy elvártuk tőle, magabiztosan verte Kovácsot, így döntetlen, 5-5 lett a végeredmény.

Magas színvonalú mérkőzést játszott a két csapat egymással, a szurkolók nagyon jól szórakoztak, reméljük a következő szombaton Csákvár ellen nyerni fog a csapatunk.

Férfi Extraliga, 7. forduló

DVTK-Volán - Békési TE 5-5

Győztek: Molnár 2, Széll 1, Reynolds 1 és a Széll-Molnár páros

A DVTK második csapata tovább robog a bajnoki cím felé. Szombati ellenfelünk a TEVA-Debrecen I. csapata volt. A két páros megnyerése után az első két körben is csak egy-egy meccset engedtünk az ellenfélnek, így már 7-2-re vezettünk!  A következő két körben is csak Bodnár és Menkő veszített egy-egy mérkőzést, így 13-5-ös, meggyőző győzelmet arattunk!

Asztalitenisz NB II. Észak-Kelet, 8. forduló

DVTK-Volán II. - TEVA-Debrecen I. 13-5

Győztek: Doros Sz. 4, Tóth Zs. 4, Bodnár J. 2, Menkő V. 1. és a Bodnár J-Dorosz Sz és a Simonyi G.-Tóth Zs.

A DVTK harmadik csapata is nagyon sima győzelmet aratott a Sárospatak csapata ellen és így továbbra is megőrizte vezető helyét! A végeredmény 17-1!

Asztalitenisz NB III. Észak-Magyarország B, 8. forduló

DVTK-Volán III. - Pataki ASC 16-2

Győztek: Licsák4 , Boros 4, Pados 3, Rózsahegyi 3, Pados-Boros és Licsák-Rózsahegyi pár.

Gratulálunk mindhárom csapat játékosainak!