Magyar Kupa elődöntő, első mérkőzés

Debreceni VSC-TEVA - Diósgyőri VTK 4-2 (3-1)

Debrecen, Oláh Gábor utcai stadion, 1000 néző. Játékvezető: Andó-Szabó Sándor (Bozó Zoltán, Kelemen Attila; Farkas Ádám, Erdős József).
DVSC: Verpecz - Brković, Ludánszki, Morozov, Vadnai - Bódi, Zsidai, Szakály P. Ferenczi - Seydi, Volaš. Vezetőedző: Kondás Elemér.
DVTK: Rajić - Eperjesi, Debreceni, Kádár, Gohér - Abdouraman, Elek - Marjanović, Gosztonyi, Kostić - Grumić. Vezetőedző: Szivics Tomiszláv.

2013-2014 MK: DVSC - DVTK 1
Hazai pályát teremtettek a diósgyőri szurkolók és a mérkőzés végén is
megtapsolták a kedvenceket (Fotó: Szabó Gábor)

Csere
: Abdouraman helyett Bacsa a 45., Seydi helyett Tisza az 57., Gosztonyi helyett Nikházi és Kostić helyett Batioja a 65., Ferenczi helyett Mihelić a 73., Volaš helyett Kulcsár a 77. percben.
Sárga lap: Abdouraman a 13., Szakály P. a 19., Gosztonyi a 26., Bódi a 60., Ferenczi a 63., Elek a 66., Bacsa a 71. percben.
Gólszerző: Seydi (1-0) a 21., Volaš (2-0) a 32., Grumić (2-1) a 36., Bódi (3-1) a 41., Tisza (4-1) a 86., Elek (4-2) a 90. percben.

Kondás Elemér: - Jó mérkőzés volt, mindkét csapat győzelemre játszott. Rúgtunk négy gólt, amivel elégedett vagyok. A második félidőben kontrákkal kísérleteztünk, azokat a lehetőségeket kellett volna eredményesebben megoldani. Egyedül a második gólt sajnálom, Elek Ákost már korábban meg kellett volna állítani, még mielőtt igazán lendületet vett volna.
Szivics Tomiszláv: - Könnyen kaptuk a gólokat és nehezen rúgtuk. A találkozó elején kontrolláltuk a mérkőzést, lezártuk a tereket, birtokoltuk a labdát. Azonban elcsúszott egy játékosunk és kaptunk egy gólt, ami visszarántott minket. Akik tévén nézték, azok mondják, hogy az első két gólt lesből kaptuk. Ezután küzdöttünk, hajtottunk, mi játszottunk, a hazaiak pedig várták, hogy hibázzunk, amit könyörtelenül ki is használtak.  A mai napon volt ennyi különbség a két csapat között, azonban a 4-2-es végeredmény nem olyan, ami után lehetetlen kiharcolni a továbbjutást.