DVTK: Varga - Paranai, Kresák, Olár, Boros - Újvári, Gergely, Vachter, Sandu - Markovic, Kerekes. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Gergely helyett Váradi a 46., Paranai helyett Sinka a 73. percben.
Gólszerző: Markovic 3,  Vachter 2, Újvári 2, Sandu

Kulcspillanatok:

26. perc: Vachter indítását Markovic vette át és két csel után tíz méterről a hosszú sarokba passzolt. 1-0

35. perc: Olár indításával Markovic lépett ki majd lőtte a kapuba. 2-0

42. perc: Az ellenfél játékosa húsz méterről lőtt a kapuba. 2-1

60. perc: Boros beadását húsz méterről Újvári bombázta a kapuba. 3-1

65. perc: Paranai labdájával Markovic indult meg majd 10 méterről a kapuba passzolt. 4-1

67. perc: Kresák buktatta az ellenfél játékosát a tizenhatoson belül. A tizenegyest magabiztosan értékesítette az ellenfél csatára. 4-2

68. perc: Sandu távoli lövése kipattant a kapusról a kipattanót Vachter értékesítette. 5-2

79. perc: Markovic, Kerekes, Újvári összjáték után az utóbbi játékos értékesítette a helyzetét. 6-2

83. perc: Kerekes passzát Sandu rúgta a kapuba tíz méterről .7-2

87. perc: Boros alapvonalról visszagurított passzát Vachter értékesítette. 8-2

Fórizs Sándor: - Jó mérkőzést játszottunk a cigándi fiú csapat ellen. A letámadásunkat tudtuk gyakorolni, ami elég jól működött, hiszen sok labdát szereztünk az ellenfél térfelén. Támadásban sokat tartottuk a labdát, az ellenfelet sok futásra kényszerítettük, ami a mérkőzés utolsó húsz percében gólokban is megmutatkozott.