Felkészülési mérkőzés

Kóka - DVTK 1-4 (0-3)

DVTK: Kapus - Jáhn, Tóth A., Olar, Boros - André, Gergely, Vachter, Sandu - Markovic, Kerekes. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: André helyett Nagy F. a 33. , Gergely helyett Kresák a 45. percben.
Gólszerző: Kerekes (0-1) a 24., Markovic (0-2) a 25., Vachter (0-3) a 42., Boros (1-4) a 92. percben.

24. perc: Sandu indította Borost a baloldalon, aki a tizenhatoson belülről kapura lőtt, majd a kipattanót Kerekes továbbította a hálóba. 0-1

25. perc: Egy rossz kapuskidobást Markovic szerzett meg, majd kapura tört és a kapus mellett a hálóba gurított. 0-2

42. perc: Nagy F. Indításával Vachter lépett ki majd a kapus mellett a hálóba passzolt. 0-3

84. perc: Kapusunk eladta a labdát a kínálkozó helyzetet az ellenfél játékosa magabiztosan értékesítette.

92. perc: Markovic jobb oldalt becselezte magát a tizenhatoson belülre, visszagurítását Boros lőtte a rövid sarokba. 1-4

Fórizs Sándor, vezetőedző: - Szeretném a Kóka vezetőedzőjének megköszönni, hogy a mérkőzés folyamán kapust biztosított a számunkra. Sajnos kapusaink különböző okok miatt a héten nem állnak a rendelkezésemre. Gratulálok a csapatnak a magabiztos győzelemhez. Az edzőtábor folyamán végig azon fogunk dolgozni, hogy amúgy is erős csapategységünk még egységesebb legyen.