Felkészülési mérkőzés

DVTK - Kelen-Budaörs 8-0 (4-0)

DVTK: Kapus - Jáhn, Kresák, Olar, Boros - André, Tóth, Vachter, Sandu - Újvári, Kerekes. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Tóth helyett Gergely a 46., Kresák helyett Sinka a 46., Újvári helyett Marković a 46., André helyett Nagy a 46., Sandu helyett Eszlári az 55. percben.
Gólszerző: Sandu (1-0) a 25., Sandu (2-0) a 30., Újvári (3-0) a 34., Kerekes (4-0) a 37., Kerekes (5-0) a 47., Marković (6-0) a 49., Vachter (7-0) a 70., Vachter (8-0) a 74. percben.

25. perc: Az alapvonalról Újvári gurított középre, az érkező Sandu lőtte a rövid sarokba a labdát, 1-0.
30. perc: Sandu szerzett labdát 25 méterre az ellenfél kapujától, majd a kapus felett a kapuba ívelt, 2-0.
34. perc: André labdájával Újvári indult meg a jobb oldalont,  majd a hosszú sarokba csavarta a játékszert, 3-0.
37. perc: Sandu baloldali egyéni akciója után gurított vissza, az érkező Kerekes pedig a kapuba lőtt, 4-0.
47. perc: Nagy Fanni labdaszerzése után a jobb oldalon megindult, majd Kerekeshez passzolt, aki nem hibázott, 5-0.
49. perc: Vachter buktatták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Marković lőtte be a kapuba, 6-0.
70. perc: Vachter passzolt Markovićhoz, aki 16 méterről laposan az alsó sarokba gurított, 7-0.
74. perc: Marković szöglete után Vachter volt eredményes, 8-0.

Fórzsi Sándor, vezetőedző: - Jó mérkőzésen tudtuk gyakorolni a támadójátékunkat, és nyolc nagyon szép gólt sikerült szereznünk. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és remélem, erősebb csapatok ellen is ugyanilyen hatékony előrejátékot tudunk produkálni, mint ma.