Nyíregyháza Spartacus FC csapat

Stáb

1977.09.08 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1978.01.12 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1968.10.16 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
  születési dátum
HUN útlevél
másodedző
  születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
  születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1958.03.06 születési dátum
HUN útlevél
mérkőzéselemző
  születési dátum
HUN útlevél
csapatorvos
  születési dátum
HUN útlevél
masszőr
  születési dátum
HUN útlevél
masszőr
  születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető

Idény közben távozott

1967.12.14 születési dátum
KZK útlevél
vezetőedző
  születési dátum
UKR , HUN útlevél
másodedző
1983.05.29 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző