HPCL Magyar Kupa, a legjobb 16 közé jutásért (FIFA18, PS4 platform)

Hungarian Unity - Diósgyőri VTK 1-2 (aranygóllal)

Hungarian Unity: Sándor Péter - Hornyák Dávid, Kaszab Patrik, Gombos Tamás, Kiss Gábor - Vasku László, Nyári István, Bali István, Erdei Zsolt - Dulka László, Guba József. Csapat menedzser: Nyári István
DVTK: Szuhanyik Péter - Tamás Gábor, Tóth István, Juhász József, Erdei Tamás - Papp Szabolcs, Szemán Máté, Lukács Patrik, Váradi László, Látrányi Lucien - Rózsa Ábel. Csapat menedzser: Juhász József

Gólszerző: Dulka László (1-0) a 45., Váradi L. (1-1) a 90+4., Lukács P. (1-2, aranygól) a 98. percében.

45. perc: Dulka L. remek ütemben kapta meg a labdát, lerázta a védőjét, majd a hosszúba lőtte a labdát, 1-0

90+4. perc: Egy kontratámadás végén Papp remek csele után pontosan játszotta meg a középen üresen álló Váradit, aki könyörtelenül kilőtte a jobb felsőt, 1-1

98. perc: A hosszabbítás elején újabb kontrát vezetett a DVTK, aminek végén Lukács P. három védőt hagyott maga mögött, és a 16-osról a kapuba bombázott, 1-2. Aranygól, győzött a DVTK!

Juhász József: - Büszke vagyok a csapatra, hiszen sikerült magunk mögött hagyni a QPR elleni kudarcot. A hiányzókkal kiegészülve, és a jól megszokott felállásban léphettünk pályára. A meccs elejétől kezdve sikerült nyomás alatt tartani az ellenfél kapuját, akik remekül állták a sarat és a félidő végén sikerült megszerezniük a vezetést is. A második félidőre hasonló mentalitásban futottunk ki a pályára, a sok kimaradt helyzetet követően végül bár az utolsó pillanatban, de sikerült betalálnunk. Így hivatalos mérkőzésen is megszereztük az első gólunkat, amit a hosszabbításban szinte azonnal követett a második. Megtört a jég, és ez jó hatással volt a csapatra, nagyot küzdöttünk, egy erős ellenfél ellen. Szeretnék gratulálni az ellenfélnek, és sok sikert kívánok nekik a vasárnap kezdődő bajnokságban!
Nyári István: - A meccset nem kezdtük a legjobban. A Diósgyőrnek volt több helyzete, de szerencsére a kapusunk állta a sarat. Nekünk is voltak helyzeteink, az egyikből pedig meg is tudtuk szerezni a vezetést, amit egészen a 90. percig tudtunk tartani. Sajnos egy védelmi hibát követően a DVTK-nak sikerült kiegyenlítenie. A rendes játékidőt követően nagyon nyerni akartunk és ez lett a vesztünk. Az ellenfél egy kontrából megszerezte a mindent eldöntő aranygólt. Összességében nem volt rossz, de van még hova fejlődnünk. A DVTK-nak pedig további sok sikert!

Telegdy Zoltán: - A mérkőzés az első perctől az utolsóig izgalmakban bővelkedett. A teljes létszámmal kiegészült csapat szervezetten, összeszokottan játszott. Bár a Magyar Kupa egyenes kieséses, mégsem volt érezhető a fiúk vállára nehezedő teher. Örülök a sikernek, gratulálok a csapatnak.