FC Aktobe - Diósgyőri VTK 1-1 (0-1)

Belek, Hotel Kaya, 50 néző. Játékvezető: Arsen Nonikashvili (Zaza Pipia, Davit Chigogidze) - mind grúz.
DVTK 1. félidő: Radoš - Eperjesi, Lipták, Karan, Tamás - Szabó II B., Hasani, Tóth B., Óvári - Makrai, Szarka. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.
DVTK 2. félidő: Antal - Eperjesi (Nagy T. 63.), Lipták, Karan (Ivánka, 76.), Shestakov - Vela, Kocsis, Busai, Ugrai - Bacsa, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.
Aktobe: Nurmukhambetov - Saulet, Zhumagali, Baah, Kairov - Miličević, Marjanović (Korobov, 70.) - Kakimov (Tanzharikov, 79.), Kukeev (Uksumbev, 75.), Yurin - Aimbetov (Shurygin, 48.). Vezetőedző: Vladimir Mukhanov.

Sárga lap: Baah az 58., Eperjesi a 63., Shurygin a 85., Tanzharikov a 86., Korobov a 82. percben.
Piros lap: Aimbetov a 48., Karan a 76. percben.
Gólszerző: Szarka (0-1) a 41., Milićević (1-1) a 69. percben.

41. perc: Eperjesi nagy bedobsát követően Szarka Ákos nagyszerűen tartotta meg a labdát több védő között is, megfordult, majd a 16-oson belülről jobbról a kapu hosszú oldalába lőtt, 0-1

48. perc: Második sárgát, és piros lapot kapott Abat Aimbetov műesésért. Több játékos és Bódog Tamás is sportszerűen elismerte, fordítva is lehetett volna ítélni. Mégsem került emberelőnybe a DVTK, mert a találkozó felkészülési jellegére tekintettel beállt Anton Shurygin

69. perc: A kisszöglet után érkező beadást a hórihorgas Hrvoje Milićević közelről fejelte a kapu bal oldalába, 1-1

76. perc: Piros lapot kapott Dejan Karan, mert a társak labdavesztését követően elkésve csúszott be. A kazah csapat sem került emberelőnybe, mert pályára lépett Ivánka Patrik

Bódog Tamás: - Érdekes mérkőzést játszottunk az Aktobe ellen. Az első félidő rendben volt, helyzeteket alakítottunk ki, tíz perc után 2-3 góllal vezethettünk volna. Ezt követően is a kezünkben tartottuk a mérkőzést, domináltunk, beléptünk az üres területekbe, elkértük a labdát, egyszóval sikerült megvalósítani azt, amit gyakoroltunk. A második félidő belementünk egy adok-kapokba, mert elvitt minket is a hév. Ekkor már nem voltak meg az elmozgások, így pedig nem lehetett megjátszani senkit. Talán úgy gondoltuk, hogy elég lesz, amit eddig csináltunk, de rá kellett ébredni, hogy ez kevés a sikerhez. A második játékrész végével lehettem elégedett. Előzetesen is tisztában voltunk azzal, hogy milyen fáradt mindenki, ehhez képest megtettek mindent, az eredményen lehetett volna még egy kicsit javítani. Ma is jobbak, erősebbek lettünk, ez a mérkőzés is elérte a célját. Jó úton járunk, fejlődünk, a hibákat pedig ki kell javítani.