FÖRCH Női Magyar Kupa elődöntő

DVTK - Haladás-Viktória 4-1 (2-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. 100 néző. Játékvezető: Urbán Eszter (Szabó Ferenc Szilárd, Tőkés Róbert)
DVTK: Szőke-Nagy - Újvári, Jáhn, Olar, Boros - Nagy F., Tóth A., André, Sandu - Veldman, Marković. Vezetőedző: Fórizs Sándor.
Haladás Viktória: Bíró - Kopcsándi, Manhart, Fábián, Siklér, Tóth A. I., Kiss Zs., Tálosi, Szakonyi, Balogh H., Öreg. Vezetőedző: Simon Attila

Csere: Kopcsándi helyett Kun az 56., André helyett Kerekes a 69., Kiss Zs. helyett Király R. a 77., Manhart helyett Pupos a 87. percben.
Sárga lap:
Gólszerző: Olar (1-0) a 15., Veldman (2-0) a 18., Veldman (3-0) az 53., Markovic (4-0) a 72., Öreg (4-1) a 73. percben.

A másik elődöntőben: Ferencvárosi TC - MTK Budapest 1-0 (0-0)

A DVTK tehát az FTC ellen játszhat a Magyar Kupa döntőjében.

Fórizs Sándor: - Magabiztos győzelmet arattunk, nagyon sokat dolgoztak a lányok, hogy így alakuljon az eredmény. Az első félidőben két nagyon szép gólt rúgtunk, de sajnos sok helyzetet ki is hagytunk. A második félidőben is jól játszottunk, volt öt-hat száz százalékos helyzetünk, amik nagy részét szintén kihagytuk, de összességében nagyon elégedettek lehetünk, jól játszottak a lányok. A döntőben a Ferencvárossal találkozunk, akiket még sosem tudtunk legyőzni, de előbb-utóbb erre is sor fog majd kerülni.