NB III. Keleti-csoport 23. forduló

Putnok FC - DVTK tartalék 0-4 (0-2)

Putnok, Várady Béla Sportköztpont. Játékvezető: Szilágyi Sándor (Szabó Ferenc Szilárd, Kovács Zoltán)
Putnok: Egyed - Nyilasovits, Madarász, Szemere, Zimányi Á., Fehér, Czető, Illés, Kemény, Zimányi A., Csirszki. Vezetőedző: Koszta Péter.
DVTK tartalék: Bukrán - Nagy T., Mahalek, Orosz, Bárdos - Ternován, Szabó I., Kocsis, Forgács - Szarka, Makrai. Vezetőedző: Sütő Szilárd.

Csere: Szabó I. helyett Szabó II. a 62., Orosz helyett Ivánka a 69., Fehér helyett Tóth Sz. a 69., Sápi helyett Illés a 69., Csirszki helyett Gál a 83., Szarka helyett Korbély a 83. percben.
Sárga lap: Ternován a 19., Madarász a 27., Szarka a 37., Szabó I. az 56., Csirszki a 61., Mahalek a 77., Zimányi a 77., Makrai a 84., Kemény a 86. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Szarka (0-1) a 30., Forgács (0-2) a 43., Nagy T. (0-3) a 64., Makrai (0-4) a 87. percben.

30. perc: Bárdos beadására középen érkezett Szarka, aki jó ütemben ugrott fel és a kapuba bólintott, 0-1.

43. perc: Bárdos adta be szélről a labdát, a középre adásra Forgács érkezett, 0-2.

60. perc: Szögletet követően Nagy Tibor elé pattant a labda, aki gyönyörűen kilőtte a felső sarkot, 0-3.

86. perc: Ternován ment el a szélen, középre adását Makrai szép cselt követően lőtte a kapuba, 0-4.

Koszta Péter: - Gratulálok a Diósgyőrnek! Azt gondolom az NB III.-as bajnokságban furcsa az a helyzet, hogy a kezdőcsapat hét helyen is tud változni két hét alatt. Sajnos az utánpótlás csapatok szereplései is nagyban befolyásolják ezt.
Sütő Szilárd: -  Először is gratulálok Egyed Balázsnak, aki ismét bizonyította, hogy egy fantasztikus sportember! A mérkőzést végig konrtolláltuk. A visszajátszó játékosok fiatalokkal kiegészülve nagyszerű teljesítményt nyújtottak. Nagyon értékesnek tartom ezt a három pontot, hiszen a Putnokot hazai pályán nagyon nehéz legyőzni, és ez Koszta Peter kiváló munkáját dícséri. A létesítményhez gratulálok Putnok városának, úgy gondolom régiós szinten is kiemelkedő infrastruktúrával rendelkeznek. Nagyon köszönjük a Putnoknak, hogy a pálya avatóhoz minket választottak, hatalmas megtiszteltetés számunkra. További sok sikert a Putnoknak!