Vasas FC csapat

Stáb

1970.05.29 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1974.12.27 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1977.07.28 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
  születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1978.11.02 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1981.03.17 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
  születési dátum
HUN útlevél
csapatorvos
1990.01.14 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
  születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1989.01.10 születési dátum
HUN útlevél
fizioterapeuta
  születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető

Idény közben távozott