Védők: Bedőcs Marcell, Tóth “Ostya” István, Juhász József, Klesitz “Kepy” Tamás
Középpályások: Szemán “Boy” Máté, Tamás “Hypno” Gábor, Megyeri Dávid, Váradi László
Csatárok: Lukács “Luki” Patrik, Papp Szabi

Kapus: Feketics Szilárd
Védők: Pádár “Padi” Péter, Győri “Flegby” Attila, Zelei “Zala” Péter, Budvig “Kicsibeee” Marcell
Kozéppályasok: Gurály Tamás, Nagy Roland, Gergő “Scrim” Viktor, Zsombok “Bali” Balázs, Vörös “Deep” Lajos
Támadó: Igriczi “Spawn” Bence

Gólszerzők: Igriczi B. (0-3) a 45., a 47., az 55. és Vörös L. (0-4) a 90. percben.

45. perc: Bedőcs Marcell kiállítását követően szabadrúgáshoz jut a vendég csapat, és remek variációt követően Igriczi “Spawn” Bence megszerzi a vezetés, 0-1

47. perc: Immár emberelőnyben a vendég csapat, Juhász József felszabadítása visszapattan egy vendégjátékosról és Igriczi “Spawn” Bence elé kerül, aki így duplázni tud, 0-2

54. perc: Tóth “Ostya” István rosszul időzített becsúszását követően újabb piros lappal sújtja a bíró a hazai csapatot.

55. perc: Újra Spawn, aki ezzel a találattal megszerzi a mesterhármast, 0-3

90. perc: Végül Vörös “Deep” Lajos adja meg a kegyelem döfést, 0-4

2. mérkőzés: DVTK 1 - 3 Nice Gaming

Védők: Tamás “Hypno” Gábor, Güldner Ádám, Juhász József, Klesitz “Kepy” Tamás
Középpályások: Szemán “Boy” Máté, Lukács “Luki” Patrik, Megyeri Dávid, Váradi László
Csatárok: Rózsa Ábel, Papp Szabi

Gólszerzők: Váradi L. (0-1) a 17., Igriczi B. (1-1) az 54., Zsombok Balázs (2-1) a 76., és végül Igriczi B. a 90. percben.

17. perc: Váradi László hatalmas szólója után jó 25 méterről kilövi a hosszú felsőt, 0-1

54. perc: Szögletből szépít a Nice gárdája Igriczi “Spawn” Bence révén, 1-1

76. perc: Zsombok Balázs győnyörű távoli lövése akad be Kurtsits István hálójába, 2-1

90. perc: Újabb szöglet, és a hosszúról visszafejelt labdát Spawn juttatja a hálóba, 3-1

Juhász József: Sok gondolat jár a fejemben a mérkőzéssel kapcsolatban, 3 gólt kaptunk rögzített szituációból, ami eddig egyáltalán nem volt jellemző. Mindenki tudta milyen fontos ez a mérkőzés így érthető, hogy nagyobb rizikót vállaltunk, a két piros lap is valószínűleg ennek köszönhető, mindannyian nagyon akartunk, sajnos ez most fordítva sült el. Ma este a jobbik csapat győzött, mondom mindezt úgy, hogy nem játszottunk alárendelt szerepet. Tudtuk, hogy nüanszokon fog múlni az ellenfél több lehetőségét váltotta gólra, és minimális hibákat vétett. Mindezt úgy, hogy mindkét kapus hatalmas védéseket produkált, és szerintem ezen a meccsen megmutatták, hogy az ország legjobb kapusairól beszélünk. Az előző szezonban a mostani ZYLEX csapata szerepelt hasonlóan a bajnokságban, később bajnokok lettek, úgyhogy sok sikert kívánok a Nice Gamingnek. A játékosaimnak pedig kitartást, és olyan alázatos munkát, ami eddig jellemezte a csapatot, nem izgulok a szezon végét illetően. Tudom, hogy az első osztályban a helyünk, de ezért még keményebben kell dolgoznunk. Hajrá DVTK!

Vörös Lajos: Igazi próbatetel volt ez most számunkra,  hiszen a hét elején 6 olyan jatekosunktol váltunk meg akik nagy része minden meccsen jatszott. Újra kellett szervezünk az egészet ezért olykor  kapkodtunk és sok hibát ejtettünk. A begyakorolt pontrugásainknak sokat köszönhettünk illetve az ellenfél is megtette azt a szívességet hogy hátulról becsúszott igy 9 ember ellen már csak az volt a kérdés hogy mennyi a vége. A második meccsen hátrányba kerültünk egy tavoli bombanak köszönhetően. Ezután még volt pár helyzete az ellenfelnek de szerencsere a félidőben higgadtak tudtunk maradni. Megbeszéltük mit kell csinálnunk ahhoz hogy pontosabbak legyünk és szép lassan sikerült érvényesiteni az akaratunkat. Különösen jót tett nekünk hogy hátrányból kellett felállnunk. Kellett a visszaigazolas , hogy tudunk igy felallva is sikeresek lenni. Köszönjük a DVTKnak a lobbyt a közvetítés ügyében és sok sikert kívánunk a feljutasban való harcban.