DVTK - Maccabi Netanya 1-2 (1-1)

Telki, MLSZ Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Farkas Ádám (Márkus Tamás, Berényi Ákos)
DVTK:  Antal - Eperjesi, Lipták, Brković, Forgács - Busai, Mazalović, Hasani - Makrai, Bacsa, Ugrai. Vezetőedző: Fernando Fernandez.
Maccabi Netanya:  Amos - Heubach, Azoulay, Goldenberg, Bornstein - Avraham, Mohammed, Olsak, Maleke - Levy, Gozlan. Vezetőedző: Slobodan Drapic.

Csere: Ugrai helyett Ioannidis a 46., Bornstein helyett Twito a 46., Goldenberg helyett Kahlov a 46., Eperjesi helyett Ivánka az 55., Heubach helyett Cogbania a 62., Levy helyett Tiram a 62., Avraham helyett Brick a 64., Amos helyett Alksalasi a 68., Mohammed helyett Shahaf a 68., Olsak helyett Balay a 71., Maleke helyett Werner a 71. percben.
Sárga lap: Busai a 70., Mazalović a 85. percben
Gólszerző: Mazalović (1-0) a 10., Avraham (1-1) a 44., Gozlan (1-2) a 85. percben.

Fernando Fernandez: - Véleményem szerint ez volt a legjobb meccsünk a felkészülési időszakban. Egy jó csapattal találkoztunk. A játékosaim kiváló erőben vannak, azt láttam tőlük, amit szerettem volna látni, ezért összességében elégedett vagyok. Vannak dolgok, amiben még fejlődnünk kell, például a támadó zónában sokkal aktívabbnak kell lennünk, de jó úton haladunk.