DVTK U11 csapat

Stáb

1977.05.19 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1990.09.03 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1996.07.25 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1955.08.23 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1987.06.28 születési dátum
HUN útlevél
akadémiai szekcióvezető
1996.09.13 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető
1997.04.23 születési dátum
HUN , - útlevél
technikai vezető