NB III. Keleti-csoport 13. forduló

Erzsébeti Spartacus MTK LE - DVTK tartalék 4-0 (1-0)

Budapest, ESMTK Stadion, 200 néző. Játékvezető: Dobai János (Török Sándor, Dobos Dávid).
ESMTK: Bonica -  Lázár B., Túri, Markovics, Tóbiás, Bányai, Kovács D., Privigyei, Szabó Á., Soós B., Horváth L. Vezetőedző: Turi Zoltán.
DVTK tartalék: Bukrán - Valkay, Géringer T., Szűcs K., Budaházi - Fenyőfalvi, Géringer L., Tóth Bo. -  Zsiga, Korbély, Varga J. Vezetőedző: Vég Csongor.

Csere: Túri helyett Slezák a 25., Szűcs K. helyett Farkas M. és Varga J. helyett Mertse a 46., Géringer L. helyett Juhos D. és Horváth L. helyett Nagy R. a 66., Kovács D. helyett Keményffy a 75. percben.
Sárga lap: Fenyőfalvi a 73. percben.
Gólszerző: Lázár (1-0) a 12., Horváth L. (2-0) az 57., Privigyei (3-0) a 61., Soós (4-0) a 71. percben.

12. perc: Egy bal oldali szabadrúgást követően a kapura fejelt labdát Bukrán még  hárítani tudta, de a kipattanót  Lázár Benjámin a hálóba lőtte, 1-0

57. perc: Egy bal oldalról beadott labdát, Horváth Levente a kapu rövid oldalába lőtte, 2-0

61. perc: Egy hazai szöglet után Privigyei Ádám fejelt a kapuba, 3-0

71. perc : Soós Bence a kifelé mozduló kapus felett a kapuba emelte a labdát, 4-0

Turi Zoltán: - A második félidőben helyenként jól futballozva, és ilyen arányban is megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatomnak és további sok sikert kívánok a DVTK fiataljainak!
Vég Csongor: - Az első kapott gólig jól játszottunk. A hazai csapat helyzet nélkül tudott előnnyel szünetre vonulni, igaz nekünk sem volt sok lehetőségünk . A második kapott gól után a csapat játéka szétesett, nagyon könnyű gólokat kaptunk. Gratulálok a hazai csapatnak, megérdemelten nyertek!