DVTK U12 csapat

Stáb

1995.01.11 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1996.05.21 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1989.04.19 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1980.09.02 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző