DVTK U12 csapat

Stáb

1977.05.19 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1983.11.23 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1998.06.27 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1996.05.17 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető