DVTK U13 csapat

Stáb

1969.05.31 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1996.04.02 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1989.04.19 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1980.09.02 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző

Idény közben távozott