DVTK U13 csapat

Stáb

1987.06.28 születési dátum
HUN útlevél
szakmai igazgató
1993.04.10 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1983.03.07 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1997.04.18 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1998.06.27 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1996.08.11 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
1992.06.15 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1996.05.17 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető