DVTK U14 csapat

Stáb

1987.06.28 születési dátum
HUN útlevél
szakmai igazgató
1990.01.25 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1990.09.03 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1993.11.02 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1998.06.27 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1996.09.13 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető

Idény közben távozott