DVTK U15 csapat

Stáb

1987.06.28 születési dátum
HUN útlevél
szakmai igazgató
1989.04.19 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1978.08.15 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1997.07.12 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1997.01.20 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
  születési dátum
HUN útlevél
videoelemző
1977.12.06 születési dátum
HUN útlevél
akadémiai szekcióvezető
1991.06.04 születési dátum
HUN útlevél
dietetikus
1996.09.13 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető

Idény közben távozott

1991.09.14 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző