DVTK U15 csapat

Stáb

1983.08.11 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1989.04.19 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1984.05.20 születési dátum
ENG útlevél
erőnléti edző
1980.09.02 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
születési dátum
HUN útlevél
masszőr