Erste Bank Juniors League - rájátszás

DVTK Jegesmedvék - Eishockey Akademie Steiermark 6-5 h.u (3-1, 0-2, 2-2, 1-0)

2019. január 5. 16.30, Miskolci Jégcsarnok, játékvezetők: Kormos Dávid, Vincze Dániel, Lövei Patrik

DVTK Jegesmedvék: Gratzl (Lehoczki) - Ujj, Fazakas, Barkó, Pecsét, Simon, Kamarási, Szilágyi, Tóth, Ráduly, Somogyi, Szőcs, Lövei, Mattyasovszky, Thesz, Galajda, Demkó, Vezetőedző: Urbán Péter

Eishockey Akademie Steiermark: Kastner (Maurer) - Schedlbauer, Keinz, Helm, Möth, Pesendorfer, Klicznik, Lyssy, Reisner, Rappold, Kreinz, Mündler, Ausperger, Pauschenwein, Reiner, Vezetőedző: Klaus Rappold

Gólszerzők: Somogyi (1-0), Lövei (2-0), Schedlbauer (2-1), Lövei (3-1), Krainz (3-2), Ausperger (3-3), Lövei (4-3), Helm (4-4), Lövei (5-4), Ausperger (5-5), Fazakas (6-5)

Tabella: EBJL rájátszás

U18 A bajnokság - alapszakasz

Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék 2-10 (0-2, 1-4, 1-4)

2019. január 3. 18.00, Dunaújváros

Dunaújvárosi Acélbikák: Barna (Kovács) - Gebei, Vámos, Barna, Gulácsi, Kis, Pánczél, Vojnits, Jadlószki, Lódri, Wolf, Lengyel, Márkus, Vezetőedző: Jávorics Gábor

DVTK Jegesmedvék: Gratzl (Lehoczki) - Fazakas, Szilágyi, Lövei, Mattyasovszky, Somogyi, Simon, Ujj, Kamarási, Ráduly, Szőcs, Thész, Barkó, Demkó, Kunsági, Vezetőedző: Urbán Péter

Gólszerzők: Somogyi (0-1), Lövei (0-2), Lódri (1-2), Somogyi (1-3), Demkó (1-4), Lövei (1-5), Somogyi (1-6), Lövei (1-7), Barkó (1-8), Szőcs (1-9), Kamarási (1-10), Kis (2-10)

U18 A bajnokság - alapszakasz végeredménye

U16 A bajnokság - középszakasz

MAC Budapest A - DVTK Jegesmedvék A 3-2 (1-1, 2-0, 0-1)

2019. január 6. 13.00, Budapest

DVTK Jegesmedvék: Praták-- Gere, Szalay, Illés, Tóth T 2., Kurys(1), Molnár, Balogh, Trozsák, Kiss, Kocsis, Hevesi, Kovács, Kolláth, Novotny, Rőczei, Tóth P., Vezetőedző Verba Gábor

Verba Gábor: Az első harmad feléig nagyon nyomott a MAC ,mi még az ünnepek miatti hosszú szünet és kevés edzés miatt csak később vettük fel a tempót. A következő harmadokban már sikerült nagyobb sebességre kapcsolni . Az utolsó 10 percben 2 gólos hátránynál több ziccerünk kimaradt, sikerült feljönni 1 gólra ,de már az egyenlítésre nem maradt elég időnk. A végére elfáradtak a lábak és fejben sem voltunk 100 százalékosak. Pozitívum a korábbi eredmények után amit a MAC-cal eddig játszottunk, hogy közel álltunk a sikerhez. A héten két fontos mérkőzésünk is lesz, remélem addigra mindenki felveszi a decemberi tempót és folytatni tudjuk a jó szériánkat.

U14 A bajnokság - Középszakasz 7-12. helyosztó

Óbuda Hockey Academy - DVTK Jegesmedvék 0-5 (0-3, 0-1, 0-1)

2019.01.05. szombat 10:15 Budapest, Gepárd Jégcsarnok, játékvezetők: Gyöngyösi Tamás, Jakocs Ferenc

Óbuda Hoceky Academy: Váradi (Soós) - Jurkovics, Tóth, Bodzai, Boleska, Tóth, Hámori, Szabóki, Farkas, Hajdu, Szőnyi, Kulcsár G., Kulcsár Z., Abonyi, Győri, Kiss-Molnár, Vezetőedző: Sarkadi Csaba

DVTK Jegesmedvék:  Orosz - Farkas, Mészáros, Matyika, Pásztor, Tóth, Miss-Manozo, Mura, Bak, Kunsági, Oláh, Kovács, Orosz, Filepkó, Oláh, Pitti, Szatmári, Vezetőedző: Láda Péter

Gólszerző: Pásztor (0-1), Tóth (0-2), Orosz (0-3), Tóth (0-4), Pásztor (0-5)

U12 A bajnokság

2019.01.06. vasárnap

DVTK Jegesmedvék A1 - Vasas SC A1*
DVTK Jegesmedvék A2 - Vasas SC A2*

*nincs hivatalos eredményszámítás

Bíró Ignác: A1-es csapatunk hosszú pihenő után lejátszotta az év első mérkőzését! Ellenfelünk a budpesti Vasas SCcsapata volt. Kíváncsian vártuk a mérkőzést, mert a Vasas nagyon jó csapatnak számit. A feladathoz felnőve jól kezdtük a mérkőzést. Egy kis szerencsével a vezetést is megszerezhettük volna.Nagyon kiegyenlített jó ritmusú mérkőzést játszottunk. Sajnos a végén a jobb helyzetkihasználásnak köszönhetően az Vasas nyert. Az eredményjelzőn 0-0 jelenik meg, mert ebben a korosztályban nincs eredményszámítás. A vereség ellenére elégedet vagyok a csapattal, mert amit megbeszéltünk nagyrészt meg is tudtuk valósítani.

Koszta Ákos: A2-es csapatunknak a három hét mérkőzés nélkül kicsit sok kihagyásnak tűnt, de ettől eltekintve jól kezdtük a mérkőzést és mi szereztük meg a vezetést. Ezt tudtuk is tartani a meccs feléig, ami után sajnos megnyíltunk az ellenfelünknek és ők ki is használták ezt. Néhány percnyi rövidzárlat volt, de ezzel eldölt a mérkőzés sorsa és nem sikerült felülmúlnunk a Vasas csapatát. Legközelebb a Dunaújváros csapatát fogadjuk, remélem ott több sikerélményünk lesz.