DVTK U16 csapat

Stáb

1964.09.04 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1996.04.02 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1984.05.20 születési dátum
ENG útlevél
erőnléti edző
1982.03.12 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző

Idény közben távozott