DVTK U16 csapat

Stáb

1987.06.28 születési dátum
HUN útlevél
szakmai igazgató
1996.04.02 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1996.05.21 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1993.10.01 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1988.07.28 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1995.12.21 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
1977.12.06 születési dátum
HUN útlevél
akadémiai szekcióvezető
1992.06.15 születési dátum
HUN útlevél
masszőr