Női Röplabda NB I. 15. forduló

DVTK FUX - Budaörsi DSE 0:3 (-22, -23, -17)

Miskolc, Generali Aréna 250 néző Játékvezető: Vígh Andrea, Dr. Árpás Krisztina Enikő.
DVTK FUX: Kiss E., Kovács E., Kiss V., Bertók, Kundrák E, Szajkó T. Csere: Nagy Zs. (liberó), Nagy D. (liberó), Egri, Mátyus. Szakmai igazgató: Toma Sándor.

Toma Sándor: - Két szettben is kecsegtető helyzetben voltunk, nyitásokkal bravúrpontokat tudtunk hozni, de a végjátékban problémáink voltak. Sajnálom, mert az első két játszmában fej fej mellett haladtunk ellenfelünkkel, nyitásfogadási hibák miatt mégis kikaptunk. A lányok jól küzdöttek, de én még hiányolok egy kis szikrát, amellyel az előttünk álló három csapat ellen is lenne keresnivalónk. Készülünk a jövő heti TFSE elleni mérkőzésre.

A mérkőzés részletes statisztikája itt olvasható.

A DVTK női röplabdázói legközelebb 2019. január 26-án szombaton 18:00 órától Budapesten lépnek pályára a TFSE ellen.