FK Chornomorets Odessa - DVTK 1-2 (1-0)

Kızılağaç. 50 néző. Játékvezető: Ali Osmen Tuwg (Mehmet Ayoiw, Yilmozu Yildirim) - mind török
FK Chornomorets Odessa: Litovchenko - Mishchenko (Ostapenko, 46.), Hracov, Trubochkin (Norenkov, 46.), Ryzhuk - Savchenko, Morozenko, Leonov (Golikov, 46.), Chornii (Khameliuk, 46) - Semeniv (Tanchik, 46), Koval (Shtogrin, 64.). Vezetőedző: Angel Chervenkov
DVTK: Bukrán - Brković, Karan, Tamás - Shestakov (Eperjesi, 70.), Márkvárt, Mazalović (Tajti, 70.), Szabó B., Juhar (Bárdos, 46.) - Mihaljović (Bacsa, 70.), Hasani (Vernes, 70.). Vezetőedző: Fernano Fernández

Sárga lap: -
Gólszerző: Morozenko (1-0) a 15., Bárdos (1-1) a 60., Vernes (1-2) 11-esből a 81. percben.

15. perc: Egy ukrán szöglet után Bukrán a mezőnybe öklözte a labdát, melyet Morozenko a 16-oson kívülről a kapu közepébe bombázott. 1-0

60. perc: Hasani ugratta ki Bárdost, aki egyedül állt szemben a kapussal és nem hibázott. 1-1

81. perc: Bacsa tört be a 16-oson belülre, felvágták, a játékvezető a büntetőpontra mutatott. A jogosan megítélt 11-est Vernes higgadtan lőtte laposan a bal alsó sarok irányába. 1-2

A mérkőzés eseményei percről percre ide kattinva olvashatók.

Fernando Fernández: - Ez volt az utolsó mérkőzésünk a felkészülési időszakban. Egy jó csapat ellen léptünk pályára. Az első félidőben gondjaink adódtak azzal, hogy megtaláljuk a megfelelő területeket a támadásépítéseink során. A második játékrészben már ezt is megoldottuk, lőttünk két gólt, de szerezhettünk volna többet is. Mindenki elég játékidőt kapott, készen állunk a jövő heti bajnoki rajtra. Sok sikert kívánok az Odessának a bajnokságban!