DVTK U17 csapat

Stáb

1973.12.10 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1990.09.03 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1980.09.02 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
  születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
1996.12.23 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető