DVTK U17 csapat

Stáb

1987.06.28 születési dátum
HUN útlevél
szakmai igazgató
1973.12.10 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1996.01.11 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1996.07.25 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1980.09.02 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1986.04.23 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
1977.12.06 születési dátum
HUN útlevél
akadémiai szekcióvezető