DVTK U17 csapat

Stáb

1966.04.21 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1995.01.11 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1984.05.20 születési dátum
ENG útlevél
erőnléti edző
1982.03.12 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző