DVTK U19 csapat

Stáb

1984.02.07 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1990.01.25 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
  születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1986.04.23 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
1987.11.24 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1997.09.23 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető