DVTK U19 csapat

Stáb

1987.06.28 születési dátum
HUN útlevél
szakmai igazgató
1966.04.21 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1976.04.14 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1997.04.18 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1982.03.12 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1986.09.20 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
1977.12.06 születési dátum
HUN útlevél
akadémiai szekcióvezető

Idény közben távozott

1984.02.07 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1989.04.19 születési dátum
HUN útlevél
másodedző