DVTK csapat

Stáb

1973.06.27 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1981.07.05 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1989.07.24 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1975.10.01 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1959.07.19 születési dátum
HUN útlevél
csapatorvos
  születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1987.01.17 születési dátum
HUN útlevél
fizioterapeuta
1975.07.30 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető