U18 bajnokság elődöntő

2019.03.11. hétfő, Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok

Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia - DVTK Jegesmedvék 5-0

A két győztes meccsig tartó párharc állása 1-0. A második mérkőzést 2019.03.28-án rendezik a Miskolci Jégcsarnokban.

U16 IV.csoport középszakasz

2019.03.06. szerda, FTC Sátras Jégpálya

Justitia Szittyák - DVTK Jegesmedvék B 0-15

Gsz.: Pásztor (5), Gál (3), Köncse (3), Váczy (1), Simon (1), Paulik (1), Mészáros (1)

2019.03.10. vasárnap, Kaposvár

KASI - DVTK Jegesmedvék B 6-5 h.u.

Gsz.: Gál (1), Köncse (1), Pásztor (1), Hevesi (1), Kis (1)

Tabella U16 IV.csoport középszakasz

U12A bajnokság

2019.03.10. vasárnap, Gepárd Jégcsarnok

Óbuda Hockey Academy A1 - DVTK Jegesmedvék A1 0-0*
Óbuda Hockey Academy A2 - DVTK Jegesmedvék A2 0-0*

Koszta Ákos: Március 10-én, Óbudán vendégszerepeltünk U12A csapatainkkal. Számunkra egyértelműen a győzelem volt elfogadható mindkét mérkőzésen.
A1: Jól kezdtük a mérkőzést, sikerült irányítanunk a játékot az első perctől az utolsóig. Már az első játékrészben sikerült fölényt szereznünk, amivel építkezhettünk a további két harmadban. Voltak ugyan hibáink, de a játék képe alapján megérdemelten szereztünk 8 gólt. Végeredmény 8-2-es győzelem.
A2: Mint majdnem az összes eddigi mérkőzésünk, ezt is rosszul kezdtük és egy nehéz első harmadot játszottunk. Jót tett a szünet a csapatnak és a második, illetve harmadik játékrészben végre azt csinálták, amit látni szerettünk volna egész meccsen. Két jó harmadot követően 9 gólt szereztünk. Végeredmény 9-2-es győzelem.