Jet-Sol Liga 14. forduló

DVTK - MLE Sportmap App 5-0 (5-0)

Miskolc, DVTK Stadion. 200 néző. Játékvezető: Takács Ákos (Szilágyi Zsolt, Kiss Petra)
DVTK: Szőke-Nagy - Ficzay, Sandu, André, Bradić, Vachter, Tóth A., Nagy F., Kiamou, Paul, Barker. Vezetőedző: Fórizs Sándor
MLE: Sabo - Ács, Fábián, Pezelj, Vári, Bojcic, Dudás, Skvorc, Hesse, Bocz, Hartmann.

Csere: Sabo helyett Magyar a 46., Hesse helyett Grécs a 46., Nagy F. helyett Balázs a 46., André helyett Víg a 61., Bradić helyett Ónodi a 65., Fábián R. helyett Fábián Z. a 69. percben.
Sárga lap: Ács a 13. percben, Sabo a 37. percben.
Gólszerző: Barker (1-0) a 7., Vachter (2-0) a 26., Barker (3-0) a 32., Sandu (4-0) a 38., Tóth A. (5-0) a 44. percben.

Vezetőedzői értékelés

Fórizs Sándor: - Feltérképeztük az ellenfelünket, tudtok, hogy mit játszanak.  A pályán az történt, amit mi szerettünk volna. A gólokon kívül is adódtak még helyzeteink, de ezeket sajnos nem értékesítettük. A lányok önbizalmával nincs gond, remélem, hogy jövő héten is győztesen hagyjuk majd el a pályát.