U18 csapat

Stáb

1988.03.02 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1986.04.10 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
  születési dátum
HUN útlevél
edző
  születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1976.05.04 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1999.02.21 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1993.01.27 születési dátum
HUN útlevél
felszerelés menedzser