DVTK tartalék csapat

Stáb

1984.09.01 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1983.08.11 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1984.05.20 születési dátum
ENG útlevél
erőnléti edző
1982.03.12 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
  születési dátum
HUN útlevél
masszőr
  születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető
  születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető
1996.03.10 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető