DVTK tartalék csapat

Stáb

1966.04.21 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1976.04.14 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1984.05.20 születési dátum
ENG útlevél
erőnléti edző
1982.03.12 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1996.08.11 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
  születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1987.11.24 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1997.09.23 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető

Idény közben távozott