DVTK tartalék csapat

Stáb

1984.02.07 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1989.04.19 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1993.11.02 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1982.03.12 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1996.08.11 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
1998.11.27 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető

Idény közben távozott

1966.04.21 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1976.04.14 születési dátum
HUN útlevél
másodedző