A DVTK 2014-ben nem kapott besorolást, 2016-ban a 15. helyen, idén pedig a top 6-ban végzett (ezúttal az MLSZ nem hozta nyilvánosságra a pontos sorrendet, csak a klaszterek szerinti besorolást.)
A Double Pass által végzett audit hátteréről, a DVTK Labdarúgó Akadémiára vonatkozó megállapításokról Sütő Szilárd akadémia igazgatóval beszélgettünk.
A Double Pass értékelése alapján felállított sorrend | ||
(2014) | (2016) | (2019) |
1. Debreceni Labdarúgó Akadémia |
1. Debreceni Labdarúgó Akadémia |
1-6. DVTK Labdarúgó Akadémia |
2. Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia (Győr) |
2. Illés Akadémia (Szombathely) |
1-6. Magyar Futball Akadémia (Honvéd) |
3. Illés Akadémia (Szombathely) |
3. Magyar Futball Akadémia (Honvéd) |
1-6. Debreceni Labdarúgó Akadémia |
3. Vasas Kubala Akadémia |
4. Sándor Károly Labdarúgó Akadémia (MTK) |
1-6. Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia (Győr) |
5. Magyar Futball Akadémia Honvéd) |
5. Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia (Győr) |
1-6. Sándor Károly Labdarúgó Akadémia (MTK) |
6. Sándor Károly Labdarúgó Akadémia (MTK) |
6. Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia (Felcsút) |
1-6. Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia (Felcsút) |
6. Újpesti Akadémia (UTE) |
7. Vasas Kubala Akadémia |
7-15. Békéscsabai Előre 1912 SE |
8. Bozsik József Labdarúgó Akadémia (Nyíregyháza) |
8. Újpesti Akadémia (UTE) |
7-15. Ferencvárosi Torna Club |
9. Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia (Felcsút) |
10. Békéscsabai Előre 1912 SE |
7-15. Kecskeméti Labdarúgó Akadémia |
9. Békéscsabai Előre 1912 SE |
11. Ferencvárosi Torna Club |
7-15. MOL Vidi FC |
9. Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (Kaposvár) |
12. Kecskeméti LC KTE Sportiskola |
7-15. Bozsik József Labdarúgó Akadémia (Nyíregyháza) |
12. Kecskeméti Labdarúgó Akadémia |
13. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. |
7-15. Pécsi Labdarúgó Akadémia |
N/A Diósgyőri VTK |
14. Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (Kaposvár) |
7-15. Illés Akadémia (Szombathely) |
N/A Ferencvárosi Torna Club |
15. DVTK Labdarúgó Akadémia |
7-15. UTE Labdarúgó Akadémia |
N/A Pécs |
7-15. Vasas Kubala Akadémia |
|
16-19. Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (Kaposvár) |
||
16-19. Grosics Akadémia (Szeged 2011) |
||
16-19. Várda Labdarúgó Akadémia (Kisvárda) |
||
16-19. Szőcs János Labdarúgó Akadémia (ZTE) |