Jet-Sol Liga 5. forduló

Haladás-Viktória FC - DVTK 1-2 (0-2)

Szombathely, Király Sportlétesítmény, 100 néző. Játékvezető: Sipos Katalin (Rózsás Rita, Bizderi Nikolett)
Haladás-Viktória FC: Bíró B. - Manhart, Fördős, Sikér, Horti, Tóth A. I., Tálosi, Szakonyi, Balogh H., Öreg, Rácz Zs. Vezetőedző: Simon Attila
DVTK: Schildkraut - Balázs, Jáhn, Kiamou, Boros K. - Kostova, Kaldaridou, Vachter, Sandu - Barker, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Manhart helyett Sitku a 46., Szakonyi helyett Kopcsándi a 73., Kaldaridou helyett Vig a 92. percben.
Sárga lap: Sandu a 66., Tóth A. I. a 82. percben.
Gólszerző: Vachter (0-1) a 12., Bradić (0-2) a 44., Rácz Zs. (1-2 - tizenegyesből) a 66. percben.

Simon Attila: - Bele sem merek gondolni, hogy ilyen hozzállással mi vár ránk a következő bajnokin az éllovas Ferencváros ellen. Bízok bent, hogy a héten fel tudom rázni a lányokat.

Fórizs Sándor: - Nagyon örülök a győzelmünknek! Sikerült elérnünk, amiért jöttünk. Remélem, hogy a folytatásban is hasonló felfogásban játszunk majd.