Diósgyőri VTK csapat

mezszám név poszt születési idő állampolgárság
1 Bukrán Erik kapus 1996.12.06 HUN
44 Danilović, Branislav kapus 1988.06.24 SRB, HUN
99 Antal Botond kapus 1991.08.22 HUN
15 Vági András védő 1988.12.25 HUN
25 Brković, Dušan védő 1989.01.20 SRB
26 Szűcs Kornél védő 2001.09.24 HUN
27 Memolla, Hysen védő 1992.07.03 ALB, ITA
31 Farkas Marcell védő 2001.02.01 HUN
33 Polgár Kristóf védő 1996.11.28 HUN
48 Karan, Dejan védő 1988.08.13 SRB, HUN
75 Orosz Marcell védő 2000.08.12 HUN
92 Orosz Donát védő 2002.07.28 HUN
9 Kiss Tamás középpályás 2000.11.24 HUN
14 Márkvárt Dávid középpályás 1994.09.20 HUN
17 Shestakov, Serhii középpályás 1990.04.12 UKR
18 Tóth Borisz középpályás 2002.07.07 HUN
22 Egerszegi Tamás középpályás 1991.08.02 HUN
28 Rui Pedro középpályás 1988.07.02 POR
88 Adukor, Joachim középpályás 1993.05.02 GHA
90 Iszlai Bence középpályás 1990.05.29 HUN
7 Makrai Gábor támadó 1996.06.26 HUN
8 Hasani, Florent támadó 1997.03.30 KOS
10 Tabaković, Haris támadó 1994.06.20 SUI, BIH
11 Cortés, José támadó 1994.09.08 COL
12 Ivanovski, Mirko támadó 1989.10.31 MKD
16 Molnár Gábor támadó 1994.05.16 HUN
70 Korbély Kristóf támadó 2000.05.26 HUN
Feczkó Tamás vezetőedző 1977.09.08 HUN
Pacsi Bálint másodedző 1974.11.08 HUN
Miskei Attila másodedző 1973.12.10 HUN
Dobos Attila erőnléti edző 1978.11.24 HUN
Andrusch József kapusedző 1956.03.31 HUN
Pajkos János mérkőzéselemző 1958.03.06 HUN
Szalóczy Dávid videóelemző 1998.07.31 HUN
Dr. Forgács Alfréd csapatorvos 1962.09.08 HUN
Hajba Ferenc masszőr 1967.04.22 HUN
Vígh Márton masszőr 1993.07.13 HUN
Lukács Dániel fizioterapeuta 1995.09.08 HUN
Poós Miklós mentáltréner 1974.05.26 HUN
Hegedűs Bence technikai vezető HUN
Erdélyi Péter korrektív tréner 1982.09.16 HUN
20 Szabó Bence középpályás 1998.01.16 HUN
22 Tóth Barnabás középpályás 1994.07.28 HUN
47 Zsolnai Richárd középpályás 1995.03.28 HUN
9 Bacsa Patrik támadó 1992.06.03 HUN
27 Prosser Dániel támadó 1994.06.15 HUN
6 Tajti Mátyás középpályás 1998.06.02 HUN
Fernández, Fernando vezetőedző 1979.06.02 ESP
Muñoz, Antonio másodedző 1989.09.23 ESP
Sütő Szilárd másodedző 1981.07.06 HUN
Vég Csongor másodedző 1984.09.01 HUN
Vincze Richárd mérkőzéselemző 1984.02.07 HUN
11 Juhar, Martin védő 1988.03.09 SVK
29 Ndzoumou, Yannick védő 1996.05.18 CMR
74 Ternován Patrik középpályás 1997.06.10 HUN
16 Óvári Zsolt támadó 1997.03.29 HUN
81 Ivánka Patrik védő 1998.08.25 HUN
97 Boros Gábor támadó 1997.09.26 HUN
Járosi András fizioterapeuta 1991.08.21 HUN, SVK
Molnár Ákos technikai vezető 1990.03.29 HUN
4 Tamás Márk védő 1993.10.28 HUN