Diósgyőri VTK csapat

mezszám név poszt születési idő állampolgárság
1 Póser Dániel kapus 1990.01.12 HUN
22 Bánhegyi Bogdán kapus 2004.02.20 HUN
44 Danilović, Branislav kapus 1988.06.24 SRB, HUN
89 Borsos Vilmos kapus 2000.09.21 HUN
3 Szatmári Csaba védő 1994.06.14 HUN
4 Eperjesi Gábor védő 1994.01.12 HUN
6 Bárdos Bence védő 1998.02.05 HUN
17 Bokros Szilárd védő 2000.03.28 HUN
26 Szűcs Kornél védő 2001.09.24 HUN
33 Polgár Kristóf védő 1996.11.28 HUN
48 Karan, Dejan védő 1988.08.13 SRB, HUN
68 Hegedűs János védő 1996.10.04 HUN
92 Orosz Donát védő 2002.07.28 HUN
5 Oláh Bálint középpályás 1994.12.02 HUN
8 Bertus Lajos középpályás 1990.09.26 HUN
21 Zsemlye Balázs középpályás 2002.05.04 HUN
23 Németh Márió középpályás 1995.05.01 HUN
24 Kispál Tamás középpályás 2003.08.23 HUN
88 Szeles Tamás középpályás 1993.12.07 HUN
7 Makrai Gábor támadó 1996.06.26 HUN
9 Zsolnai Richárd támadó 1995.03.28 HUN
10 Suljić, Asmir támadó 1991.09.11 BIH, HUN
11 Kocsis Dominik támadó 2002.08.01 HUN
16 Molnár Gábor támadó 1994.05.16 HUN
20 Horváth Zoltán támadó 1989.07.30 HUN
28 Hornyák Marcell támadó 1993.12.07 HUN
39 Jurek Gábor támadó 2004.06.04 HUN
42 Könyves Norbert támadó 1989.06.10 HUN, SRB
Kondás Elemér vezetőedző 1963.09.11 HUN
Bogdanović, Igor másodedző 1974.09.25 SRB
Kovács Ádám másodedző 1989.04.19 HUN
Dobos Attila erőnléti edző 1978.11.24 HUN
Tuska János kapusedző 1981.07.03 HUN
Lugos József videóelemző 1986.09.20 HUN
dr. Forgács Alfréd csapatorvos 1962.09.08 HUN
Vígh Márton masszőr 1993.07.13 HUN
Nagy Márton masszőr 1995.11.23 HUN
Lukács Dániel fizioterapeuta 1995.09.08 HUN
Erdélyi Péter korrektív tréner 1982.09.16 HUN
Hegedűs Bence technikai vezető 1991.01.12 HUN
Diós Bence performance coach 1990.02.24 HUN