Diósgyőri VTK csapat

Stáb

1963.09.11 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1974.09.25 születési dátum
SRB útlevél
másodedző
1989.04.19 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1978.11.24 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1981.07.03 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1986.09.20 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
1962.09.08 születési dátum
HUN útlevél
csapatorvos
1993.07.13 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1995.11.23 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1995.09.08 születési dátum
HUN útlevél
fizioterapeuta
1982.09.16 születési dátum
HUN útlevél
korrektív tréner
1991.01.12 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető

Idény közben távozott

1990.02.24 születési dátum
HUN útlevél
performance coach