Diósgyőri VTK csapat

Stáb

1982.08.31 születési dátum
HUN , UKR útlevél
vezetőedző
1978.10.24 születési dátum
UKR útlevél
másodedző
1978.07.12 születési dátum
SRB útlevél
erőnléti edző
1981.07.03 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1996.08.30 születési dátum
HUN útlevél
performance coach
1988.05.28 születési dátum
HUN útlevél
videoelemző
  születési dátum
HUN útlevél
csapatorvos
1995.11.23 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1993.07.13 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1991.08.24 születési dátum
HUN útlevél
sportpszichológus
1982.09.16 születési dátum
HUN útlevél
korrektív tréner
1991.01.12 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető

Idény közben távozott

1978.08.02 születési dátum
SRB , HUN útlevél
vezetőedző
1969.02.20 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1992.07.21 születési dátum
SRB útlevél
erőnléti edző
1962.09.08 születési dátum
HUN útlevél
csapatorvos