Diósgyőri VTK csapat

Stáb

1982.08.31 születési dátum
HUN , UKR útlevél
vezetőedző
1978.10.24 születési dátum
UKR útlevél
másodedző
1978.07.12 születési dátum
SRB útlevél
erőnléti edző
1981.07.03 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1996.08.30 születési dátum
HUN útlevél
performance coach
1988.05.28 születési dátum
HUN útlevél
videoelemző
1994.05.15 születési dátum
HUN útlevél
csapatorvos
1977.04.11 születési dátum
HUN útlevél
csapatorvos
1995.11.23 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1993.07.13 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1995.09.08 születési dátum
HUN útlevél
fizioterapeuta
1998.03.09 születési dátum
HUN útlevél
fizioterapeuta
1982.09.16 születési dátum
HUN útlevél
sportrehabilitációs tréner
1991.01.12 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető
1976.10.21 születési dátum
HUN , SRB útlevél
sportigazgató

Idény közben távozott