Női Európa-bajnoki selejtező, G-csoport
Szerbia - Franciaország 0-2 (0-2)
Szabadka, Gradski stadion. Játékvezető: Frida Nilsen (Sidsel Rasmussen, Fie Bruun) - mind dán.
Szerbia: Kostić - Vajda, Slović, Damjanović, Frajtović, Blagojević, Pavlović, Poljak, Čanković, Filipović, Mijatović. Szövetségi kapitány: Predrag Grozdanović.
Franciaország: Peyraud-Magnin - E. Cascarino, Torrent, Karchaoui, Le Sommer, Majri, Diani, Katoto, Bilbault, D. Cascarino, De Almeida
Csere: Majri helyett Malard a 65., Le Sommer helyett Asseyi a 73., Poljak helyett Ivanović a 87., Diani helyett Clemaron a 88., Blagojević helyett a Matić a 90+3., Pavlović helyett Bradić a 90+4. percben.
Sárga lap: Balgojević a 19., Vajda a 74., E. Cascarino a 78., Bradić a 90+6. percben.
Gólszerző: Frajtović (0-1, öngól) a 6, Majri (0-2) a 15. percben.
A G-csoport állása
1. Ausztria 4 4 0 0 16-0 16 12
2. Franciaország 3 3 0 0 11-0 11 9
3. Szerbia 6 3 0 3 17-10 7 9
4. Észak-Macedónia 5 1 0 4 5-21 -16 3
5. Kazahsztán 4 0 0 4 1-19 -18 0
A szerb válogatott programja a Női Európa-bajnokság selejtezőjében
2019. szeptember 1., vasárnap (Şımkent, Namys Stadion)
12:00 Kazahsztán - Szerbia 0-3 (Biljana Bradić keretben volt, de nem lépett pályára)
2019. október 5., szombat (Szkopje, Petar Miloševski Edzőközpont)
15:00 Észak-Macedónia - Szerbia 0-6 (Biljana Bradić keretben volt, de nem lépett pályára)
2019. október 8., kedd (Nis, Čair Stadion)
18:00 Szerbia - Ausztria 0-1 (Biljana Bradić keretben volt, de nem lépett pályára)
2019. november 9., szombat (Bordeaux, Stade de Bordeaux)
21:00 Franciaország - Szerbia 6-0 (Biljana Bradić 20 percet játszott)
2020. március 6., péntek (Lazarevac)
Szerbia - Észak-Macedónia 8-1 (Biljana Bradić keretben volt, de nem lépett pályára)
2020. szeptember 18., péntek (Szabadka, Gradski Stadion)
21:00 Szerbia - Franciaország 0-2 (Biljana Bradić 3 percet játszott)
2020. október 24., szombat (Stara Pazova)
Szerbia - Kazahsztán
2020. december 1., kedd
Ausztria - Szerbia
A DVTK válogatott keretbe meghívott játékosai (2020/2021)
Férfi A-válogatott
Florent Hasani (Koszovó)
Hysen Memolla (Albánia)
Férfi U21-es válogatott
Szűcs Kornél
Férfi U19-es válogatott
Orosz Donát
Tóth Borisz
Férfi U16-os válogatott
Balázsi Levente
Férfi U15-ös válogatott
Bodnár Bence
Homenszki Ronaldó
Női A-válogatott
Boros Kinga
Nagy Fanni
Schildkraut Fruzsina
Sofia Kongouli (Görögország)
Eirini Nefrou (Görögország)
Bianca Sandu (Románia)
Biljana Bradić (Szerbia)